Loading...

Виставка Інпродмаш

12-14 вересня компанія «Ітак» взяла участь у виставці харчової промисловості України INPRODMASH, UPAKOVKA, SWEETS Ukraine, BAKERY Ukraine.  Це ключова подія галузі, яка збирає фахівців у всіх областях харчової і переробної промисловості для обміну досвідом, демонстрації новітніх технологій, отримання інформації про новинки і тенденції ринку.

На виставці UPAKOVKA були представлені сучасні пакувальні технології, обладнання та матеріали, як для великих, так і для малих виробництв, а також фасувально-пакувальні лінії для підприємств торгівлі та громадського харчування.

В рамках виставки на стенді компанії були представлені нові зразки пакувальних матеріалів для різних ринків і видів продукції.  Незмінно високим інтересом у відвідувачів користувалися матеріали для упаковки продуктів харчування.  Менеджери компанії демонстрували зразки продукції і проводили консультації щодо застосування матеріалів у виробництві. Одним з актуальних питань, яке обговорювали на стенді відвідувачі  було питання складання коректного технічного завдання для тендерної документації, оскільки специфіка виробництва має ряд дрібних, але дуже вагомих деталей, які, безумовно, впливають на якість упаковки.

Участь у виставці дозволила нашій компанії запропонувати свої напрацювання, досвід у виробництві, а також досягти угод в області подальшої співпраці.

За активну участь в 27-й міжнародній спеціалізованій виставці «Inprodmash-2017» компанія «ІTAK» була нагороджена дипломом.

ПРО КОМПАНІЮ: Компанія «Ітак» вже багато років займає позицію лідера ринку в області виробництва упаковки.  Виробничі потужності підприємства займають 9000 м2 площі і забезпечують повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів, використовуючи широкий спектр технологій.

За 25 років успішної роботи компанія виготовила понад 60 млн тонн різних видів упаковки.  Історія успіху компанії бере початок в далеких 90-х, коли було організовано мале підприємство «Ітак», яке займалося виготовленням упаковки для квітів.  З плином часу компанія набирала обертів, розширювала технічні можливості і вже в 1995 році почала випуск гнучкої упаковки для продуктової і непродуктової групи товарів.

Завдяки високій кваліфікації співробітників, технологічності обладнання та якості витратних матеріалів «Ітак», на сьогодні, впевнено займає лідируючі позиції в галузі.