Loading...

Сертифікація відповідно світового стандарту FSSC

Компанія «Ітак» успішно пройшла сертифікацію відповідно до світового стандарту FSSC і отримала сертифікат відповідності системи харчової безпеки вимогам стандарту.

На сьогоднішній день стандарт FSSC22000 є найбільш надійною і незалежно керованої схемою сертифікації систем харчової безпеки, яка охоплює весь виробничий процес. Для компанії «Ітак» і її партнерів сертифікат особливо цінний, адже застосування безпечної сертифікованої упаковки гарантує партнерам безперешкодне входження на зовнішні ринки і відкриває їм нові експортні можливості.

Завдяки надійному постачальнику і перевіреному учаснику виробничого ланцюга – такого, як компанія «Ітак», – споживачі упаковки отримують пріоритет у прийнятті рішень про закупку, будь то європейські, американські або азіатські підприємства. Фахівці «Ітак» доклали максимум зусиль для виконання всіх вимог стандарту і повної відповідності впровадженої системи менеджменту безпеки харчових продуктів.

«Це безумовне визнання наших зусиль щодо оптимізації виробничих процесів, які ми впровадили для поліпшення якості продукції та роботи з клієнтами. Отримання міжнародного сертифікату FSSC – підтвердження високих виробничих стандартів і правильності обраного вектора розвитку», – зазначив генеральний директор компанії Сергій Піддубняк.

Для компанії «Ітак» це важлива подія, яка відкриває потенціал і нові можливості в її розвитку і в роботі з партнерами. Клієнтам компанії такий сертифікат гарантує безпеку продукції, дає розуміння високого рівня організації виробництва і супутніх процесів.