Loading...

Private Label

Компанія ITAK – активно розвиває напрямок з виробництва упаковки для Private Label «під ключ».  Наші фахівці забезпечать повний цикл зі створення Private Label від розробки назви до візуалізації лінійки продукції.

Багато компаній усвідомили, що виробництво ВТМ (власної торгової марки) – це високо маржинальний бізнес.  Переломними були 2008-2013 роки, коли великі компанії не змогли почути споживачів, пріоритети яких змінилися.  У популярних брендів великий «гальмівний шлях», і поки вони перебудовувалися на нові потреби, на ринок вийшли невеликі компанії, які почали «відкушувати» частки ринків у гігантів.  За цей період у кількох великих корпорацій, згідно зі звітом Boston Consulting Group, було «відкушено» $ 18 млрд.

Private Label в 2014 році програли розкрученим брендам в конкурентній боротьбі більше 0,3 % ринку в кількісному вираженні, але при цьому виграли 0,1% у грошовому вираженні.  І це не інфляція, заміри проводилися на вимірюваних ринках і в рівних умовах.  Пояснення одне – Private Label дорожчають.

Поступово війна між брендами і Private Label перекинулася з сегмента продуктових товарів на інші ринкові ніші.  На сьогоднішній день вже кожен українець розуміє, що Private Label – це якісна продукція.  І відповідно до соцопитувань понад 70% населення згодні купувати Private Label, щоб не переплачувати за бренд.

Private Label – це перш за все актив, за допомогою якого закладаються основи повноцінного бізнесу, який можна розвивати і масштабувати.

Ми пропонуємо концепцію по Private Label під будь-яку категорію товару, а також підберемо найкращі рішення за матеріалами для упаковки, з урахуванням специфіки і функціональних властивостей самого товару.

Захист Private Label

Обов’язковою умовою при створенні Private Label є захист прав власності.  Ми допомагаємо зареєструвати ТМ «під ключ».