Loading...

Наше виробництво працює у відповідності з високими світовими стандартами, які забезпечують бездоганну якість продукції.

Безпека нашої упаковки підтверджена міжнародним сертифікатом FSSC 22000.

FSSC 22000 входить в перелік стандартів, визнаних GFSIGlobal Food Safety Initiative (Глобальна Світова ініціатива з харчової безпеки), організацією, створеною провідними світовими ритейлерами і великими виробниками харчової продукції. Метою GFSI є гармонізація стандартів систем менеджменту безпеки харчової продукції.

Сертифікат FSSC 22000 засвідчує, що система менеджменту безпеки харчових продуктів сертифікованої організації повністю відповідає провідним світовим вимогам до виробництв.

Цінність сертифіката полягає в тих зусиллях, які сертифікована за FSSC 22000 організація робить для підтримки системи менеджменту безпеки харчових продуктів, і в її прихильності до безперервного вдосконалення роботи цієї системи.

Постачальники пакувальної продукції, які мають сертифіковану систему даного стандарту, визнаються «надійним і компетентним постачальником упаковки», а також «перевіреним учасником харчового ланцюга» і мають завжди пріоритетний статус у будь-якій компанії, яка здійснює закупівлі у відповідності з європейськими нормами і дотримує стандарти і законодавство. Будь-який виробник власної продукції, що постачає свої товари за кордон і піклується про безпеку готового продукту, повинен мати контрагента – постачальника пакувального матеріалу, що відповідає світовим вимогам щодо харчової безпеки FSSC/BRC (для вузьконаправлених сфер застосування).

Ми завжди відповідаємо кращим світовим стандартам.