Loading...

Лідер року 2017

Компанія ITAK увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017 року». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.

ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

Компанія працює на ринку більше 26 років та виготовила стільки упаковки, що її загальної довжини вистачило б 103 рази обгорнути Землю по екватору.

Місія компанії сьогодні – створення унікальних  та ефективних  рішень по упаковці для будь-яких виробів. Наша сервісна підтримка спрямована на цілодобову підтримку клієнтів та оперативного вирішення виробничих питань.

БУДНІ ЛІДЕРА

Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні компанія надає послуги не тільки у виготовленні гнучкої упаковки. Ми створюємо комплексні рішення, допомагаємо клієнтам розробити власні бренди та запроваджуємо інноваційні матеріали та технології у виробництво. Наша головні ціль – виготовлення високоякісного продукту та повна підтримка на шляху реалізації проекту  наших замовників. Новою перевагою для наших клієнтів є повний доступ до технологічних та інтелектуальних ресурсів компанії. Наприклад, якщо ви не маєте бренд-менеджера, то для розробки лінійки продукції ви можете отримати консультацію нашого бренд-менеджера.

Підприємство у своїй діяльності дотримується наступних принципів:

висока якість, інноваційні матеріали та технології, надійність, швидкість, виконання роботи в термін, задоволення  усіх вимог та потреб клієнта .

ТАЛАНТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ

В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісний продукт та бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати у сфері  виробництва упаковки. У нашій компанії працює майже 300 співробітників. Кожен – професіонал своєї справи. У нас працюють талановиті фахівці різних галузей, відмінні майстри, харизматичні керівники департаментів.

В ЄДНОСТІ – СИЛА

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об’єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 року».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

«Ми дуже вдячні, що нашу роботу оцінили на державному рівні. Маємо  за ціль у  наступному році розширити кордони та збільшити  долю ринку на 15% за рахунок нових стандартів та запроваджених новацій» — прокоментував директор компанії «Ітак» Сергій Васильович  Піддубняк.